Yapı Kredi, şubeye gitmeden kredi verdiği kampanyasını duyurdu! İşte detaylar

Yapı Kredi, son dönemlerde en çok dikkat çeken kredi türlerinden birini sundu. Yapı Kredi'den ihtiyaç kredisini şubeye gitmeden kullanabilmek söz konusu oldu.
24 Agustos 2020 Pazartesi

Yapı Kredi Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi ürünü sayesinde, bankaya gitmeden ve bankaların standart prosedür veya evrak kalabalığına takılmadan çok hızlı bir şekilde nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi düşünüyorsanız, Yapı Kredi Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi ürünü tam size göreyken, geniş vade seçenekleri ve uygun faiz oranları gibi seçeneklerle, çok daha avantajlı bir şekilde kredi kullanmanıza yardımcı olur. Kredinin hesabınıza geçmesi için şubeye gitmenize kesinlikle gerek kalmazken, başvuruyu hafta sonu dahi yapıyor olsanız da anında talep ettiğiniz tutar hesabınıza geçer.

Yapı Kredi Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi Faiz Oranları

Yapı Kredi Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi Faiz Oranları en çok merak edilen detaylardan biridir. Bu ürünün faiz oranları, birçok detay doğrultusunda değişim gösterebilir. %1,83'ten başlayan faiz oranları, %1,89, %2,13 ve %2,19 sıralamasıyla devam eder.

Söz konusu faiz oranlarının her tüketiciye göre değişim gösterdiği söylenebilir. Kredi skorunuza bağlı olarak değişim gösteren ve kredi tutarına göre farklılaşan faiz oranları, her tüketicide aynı çıkmayabilir. Kredi skorunuz ne kadar düşükse, faiz oranınınızın da aynı ölçüde artacağı söylenebilir. Ayrıca kredi skorunuzun yüksek olması, faiz oranının da düşük olmasına yardımcı olur.

Yapı Kredi Mobilden ve İnternetten Şubesiz Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Mobilden ve İnternetten Şubesiz Kredi başvurusu için Yapı Kredi'nin İnternet veya Mobil şubelerinden herhangi birini kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu uygulamaları kullanabilmek adına Yapı Kredi müşterisi olmanız şarttır.

Mobil uygulamlaya ve internet bankacılığına girip, Krediler veya Başvurular bölümünde yer alan "Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Kullanım" sekmesine girerek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi tutarı, aylık gelir ve vade sayısı gibi bilgiler ışığında başvuru işlemlerinizi sonuçlandırabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobilden ve İnternetten Şubesiz Kredi Vade Seçenekleri

Yapı Kredi Mobilden ve İnternetten Şubesiz Kredi vade seçenekleri 60 aya kadar uzanır. Kredinizin tutarına göre 60 aya varen vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Minimum olarak da 3 ay vade seçeneğinden yararlanarak bu krediyi kullanabilirsiniz. Kredi için herhangi bir erteleme seçeneği bulunmaz.

Ayrıca kredi minimum 1.000, maksimum 200.000 TL olarak kullandırılır. Başvurunuz sonucunda adınıza onaylı ön limit ne kadarsa, o limit dahilinde kredi kullanım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Krediye geri ödeme faziinin yanı sıra ek olarak kredi tahsis ücreti gibi masraflar da eklenir.

 

Kategori:
Etiket:
>

Diğer Haberler