Ziraat Bankası Eğitim Desteği

Ziraat Bankası'nın 150. yılı kutlamaları kapsamında bu kararın alındığını dile getiren Belli, ülkenin en eski ve köklü yapı taşlarından biri olan bankacılık sektörünün lideri Ziraat Bankasıdır dedi.
27 Şubat 2014 Perşembe 03:03


Ziraat Bankası Afşin Şubesi geçtiğimiz günlerde ilçedeki ilköğretim okullarına eğitim amaçlı kullanılması için bilgisayar desteğinde bulundu. Banka görevlisi Alper Belli, Nadir ilköğretim okuluna yaptıkları bilgisayarları teslim ederken, eğitime destek verebilmek için 10 adet bilgisayarı yardım amaçlı bağışladıklarını belirtti.

Ziraat Bankası 150. yıl kutlamaları kapsamında yapılan bu yardım, Türkiye’nin en eski ve köklü bankalarından biri olan Ziraat Bankası’nın ne kadar güvenilir ve faydalı olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiş oldu.

Teknoloji ve Eğitim Bir Arada

Alper Belli konu ile alakalı, “İlçemize bağlı olan Nadır köyündeki inşası yeni biten Nadir İlkokulunun bilim ve teknoloji sınıfları için ihtiyaç duydukları bilgisayarlar bankamız tarafından sağlanmıştır. Amacımız yeni nesil öğrencileri teknoloji ile iç içe getirmek ve çağa ayak uydurmalarını sağlamaktır” diye konuştu.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler