Ziraat Bankası'ndan işletmeler için avantajlı İstihdam Kredisi!

Ziraat Bankası İstihdam Kredisi sayesinde işletmenizin büyümesine ve daha geniş kapsamlı istihdam sağlamasına katkıda bulunabilirsiniz.
14 Eylül 2020 Pazartesi

Ziraat Bankası İsthidam Kredisi, ekonominin kalkınması, istihdamın artması ve işletmelerin ihracat konusunda güçlerine güç katması amacıyla Ziraat Bankası tarafından duyurulan bir kredi ürünüdür. Uzun vadeli olması ve faiz oranlarının düşük olması, Ziraat Bankası'nın bu konuda işletmeleri çin sağlamış olduğunu önemli avantajlardan biridir. İşletmenizin kredi potansiyelinin iyi durumda olması ve istihdama açık olmanız durumunda bu krediyi çok kolay bir şekilde kullanabilmeniz mümkün olur.

Ziraat Bankası İstihdam Kredisi Faiz Oranları

Ziraat Bankası İstihdam Kredisi faiz oranları tamamıyla işletmenize göre değişim gösterir. Ziraat Bankası'yla ypamış olduğunuz görüşmeler sonucunda işletmenizin kredi poantasiyeli, üretim kapasitesi, ihtiyaç duyduğu destek gibi birçok konu değerlendirilerek, işletmenize en uygun olan faiz oranı size bildirilir. Faiz oranlarının belirlenmesi konusunda işletmenizin kredi potansiyeli büyük önem taşırken, daha önce kredi sicilinizde pürüz olmaması, kredi faiz oranının düşük olmasına yol açar.

Ziraat Bankası İstihdam Kredisi Vade Seçenekleri

Ziraat Bankası İstihdam Kredisi vade seçenekleri 60 ay gibi geniş vade seçeneğiyle dikkat çeker. 60 ay sabit faiz oranıyla söz konusu kredi ürününü rahatlıkla kullanabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra 12 aya kadar anapara geri ödemesiz vade seçeneğinin de olması, bu kredinin vade konusunda ne kadar avantajlı olduğunun en önemli göstergesidir. İnşaat sektöründe hizmet veren firmalar için anapara geri ödemesiz 24 aya kadar çıkarılabilir.

Ziraat Bankası İstihdam Kredisi Kullanabilecek İşletmeler

Seçilmiş imalat sanayi üreticileri başta olmak üzere; çağrı merkezleri, temizlik/güvenlik, IT-yazılım firmaları, lojistik sektöründe hizmet veren firmalar, turizm alanında hizmet veren firmalar, eğitim ve sağlık sektörü gibi alanlarda hizmet veren firmalar, Ziraat Bankası İstihdam Kredisi ürününü rahatlıkla kullanabilirler. Kullanabilmeleri adına ise mutlaka kredi sicilllerinin iyi durumda olması gerekir. Aksi halde krediyi yüksek faiz oranlarıyla ya da hiç kullanamama gibi durumlar söz konusu olabilir.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler