Ziraat Emeklilikten Kamu Hastane Çalışanlarına Özel

Ziraat Emeklilik sektörde iddialı ve istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ederken, kamu hastanesi çalışanlarına yönelik bir kampanya hazırladığını duyurdu.
09 Eylül 2015 Çarşamba 12:28


Ziraat Emeklilik sektörde iddialı ve istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ederken, kamu hastanesi çalışanlarına yönelik bir kampanya hazırladığını duyurdu. Kampanya kapsamında hastane çalışanlarına 1 yıllık Prestij Kulübü üyeliği hediye edilecek.

ZİRAAT EMEKLİLİK'TEN ÖZEL HİZMETLER SUNAN KAMPANYA

Ziraat Emeklilik Genel Müdürü Fikrettin Aksu tarafından yapılan açıklamaya göre, Ziraat Emeklilik ülke genelinde tüm kamu hastanesi çalışanlarına yönelik yeni bir kampanya hazırladı. 337 bin katılımcı sayısına ulaşan Ziraat Emeklilik hastane çalışanları için hazırladığı kampanya ile doktor, hastabakıcı ve hemşire gibi sağlık personellerine özel hizmetler sunuyor.

Aksu'nun açıklamasına göre, Ziraat Emeklilik'ten Pırlanta Bireysel Emeklilik Planı satın alan ve aylık asgari 350 TL ödeyen tüm kamu hastanesi çalışanları bir yıl boyunca Prestij Kulübü ayrıcalıklarından yararlanacak. Kampanya kapsamında Hobim, Kendim ve Ailem isimli üç hizmet paketinin hazırlandığı bildirildi. Söz konusu üç planı da detaylarıyla anlatan Aksu, Ziraat Emeklilik kapsamına dahil olan indirimli hizmetlerden üyenin yakınlarının da yararlanabileceğini belirtti. Ayrıca Genel Müdürün açıklamasına göre üyenin yakınları sunulan indirimli hizmetlerden sınırlama olmaksızın faydalanabilecek.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler