TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

HALK BANKASI
İHTİYAÇ KREDİLERİ

444 0 400

halkbank.com.tr

Aşağıda Halk Bankası İhtiyaç Kredileri faiz oranları listelnmiştir. Halk Bankası kredilerini hesaplamak için aşağıdaki kutuya kredi miktarı ve ödemek istediğiniz vadeyi giriniz.

HALK BANKASI İHTİYAÇ KREDİLERİ FAİZ ORANLARI

BANKA KREDİ ADI 12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay
İhtiyaç Kredisi
%1.39 %1.39 %1.39 %1.39
Kredimini
%1.39 - - -
İhtiyaç Kredisi Masrafsız
%1.44 %1.44 %1.44 %1.44
Mortgage Dışı Bireysel Destek Kredisi
%1.27 %1.27 %1.27 %1.27
KKTC İhtiyaç Kredisi
%1.35 %1.35 %1.35 %1.35

Ev eşyalarınızı mı değiştireceksiniz? Alışveriş yapmaya mı ihtiyacınız var? Tatile gitmeyi mi düşünüyorsunuz? Her türlü bireysel ihtiyaçlarınız için Halk Bankası ihtiyaç kredileri uygun faiz oranlarıyla yanınızda!

Beyaz eşya, tatil, eğitim, alışveriş, sağlık gibi tüm ihtiyaçlarınıza yönelik Halk Bankası ihtiyaç kredileri ile düşük faiz oranlarından yararlanma fırsatını kaçırmayın! Bankalar.org aracılığı ile bütçenize en uygun faiz oranlı Halk Bankası ihtiyaç kredilerine anında başvuru yapabilir, 36 aya varan vadelerle kredi kullanma avantajından yararlanabilirsiniz. Halk Bankası'ın düzenlemiş olduğu kredi kampanyalarına ve kredilerin dosya masrafı, maliyet tablosu gibi bilgilerine de bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Halk Bankası ihtiyaç kredileri için bankalar.org'a özel sunulan faiz oranları düzenli olarak güncellenmektedir. Ancak Halk Bankası ihtiyaç kredileri faiz oranlarında Halk Bankası şubelerinden alacağınız bilgiler daha kesindir.

TÜM İHTİYAÇ KREDİLERİ

İHTİYAÇ KREDİLERİ ANASAYFA

Aşağıda tüketici kredidisi çeşitleri listelenmiştir. Kredi türünü seçtikten sonra bankaların kredi için istediği faiz oranlarını, masraf ve diğer detaylarını göreceksiniz.

HALK BANKASI
DİĞER HİZMETLERİ

444 0 400

halkbank.com.tr

Aşağıdaki linklerden Halk Bankası kredileri, kredi kartları ve bankanın mevduatlarının bulunduğu sayfalara gidebilirsiniz.