HSBC İhtiyaç Kredisi

HSBC İhtiyaç Kredisi ürünü uygun faiz oranları ile sizinle. Evlilik, eğitim, tatil, beyaz eşya, elektronik gibi pek çok alanda yapacağınız harcamalar için gerekli finansal desteği, bankaların ihtiyaç kredisi hizmetleri arasından bulabilirsiniz. Kredi puanınız yüksek ise aşağıdaki faiz oranlarından faydalabilirsiniz, eğer kredi puanınız düşük ise aşağıdaki faiz oranına ek olarak %0.20 - %0.30 oranında arasına bir ekleme yapmanız gerekecektir. Kredinin geri ödeme planını oluşturmak ve kredi aylık taksitlerini incelemek için aşağıdaki "HSBC İhtiyaç Kredisi Hesaplama" aracına kredi tutarı ve vade bilgilerini giriniz. Diğer bankaların ihtiyaç kredileri için buraya tıklayın.

HSBC İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Kredi Tutarı
tutar
Kredi Vadesi
tutar
Faiz Oranı
Faiz Tutarı
Aylık Ödeme
Diğer Masraf
Toplam Ödeme

HSBC İhtiyaç Kredisi Detayları

Minimum Vade
3 Ay
Maksimum Vade
36 Ay
Minumum Kredi Tutarı
1.000TL
Maksimum Kredi Tutarı
100.000 TL
Teminat
Kefişl Sayısı
Masraflar
  • Kredi Tahsis Ücreti: %0,5 TL
Sigorta
  • Hayat Sigortası (yaş, cinsiyet ve kredi tutarına göre değişiklik gösterir, hesaplamaya dahil edilmemiştir.)
Gerekli Belgeler
  • Kimlik belgesi (Türk uyruklu gerçek kişiler için, T.C. Nüfus Cüzdanı, T.C. Sürücü Belgesi veya Pasaport, yabancı uyruklu gerçek kişiler için Pasaport ve Oturma İzni Belgesi)
  • Gelir belgesi (Ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosu, maaş bordrosu firma antetli kağıdına düzenlenmiş ise firmanın imza sirküleri, serbest meslek sahipleri için vergi levhası)
  • Serbest meslek/işletme sahiplerinden ticaret sicil gazetesi
  • Başvuru formunda belirtilen ev adresine ait, son dönem elektrik, su, doğalgaz veya telefon/cep telefon faturasının aslı (Faturalar, kişinin kendi adına düzenlenmiş olmalıdır.)
  • Son aya ait SSK bildirgesi
  • Talep edilen kredi koşullarına göre ek belgeler ve teminatlar istenebilir. Kefil istenmesi durumunda aynı belgeler kefiliniz için de geçerlidir.
Diğer Detaylar
Kredi Tutar Aralığı Kredi Tutar Aralığı
1.000 - 100.000 TL
3 - 36 AY %1.90

HSBC Diğer Krediler

12 Ay
24 Ay
36 Ay
48 Ay
60 Ay
%1.90
%1.90
%1.90
-
-
%1.90
%1.90
%1.90
-
-
%1.82
%1.82
%1.82
-
-