TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

ICBC Bank EFT Saatleri

Tekstilbank müşterileri başka bir bankanın hesabına para transferi yapmak istediklerinde EFT uygulamasını kullanabilmektedirler. Ancak bu uygulama sadece EFT saatleri arasında geçerlidir. Tekstilbank EFT saatleri ne zaman diyen okurlarımız için hazırladığımız bu yazıda Tekstilbank EFT çalışma saatlerini bulabilirsiniz.

TEKSTİLBANK EFT SAATİ KAÇTA BAŞLIYOR?

Tekstilbank EFT başlangıç saatini 08.30 olarak belirlediği için ilgili saatten sonra EFT işlemlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Tekstilbank EFT bitiş saati ise akşam 17.00'dır. Bu zaman aralığında yapacağınız transfer işlemleri 5 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleşecektir.

Tekstilbank EFT saatleri haricinde yapmış olduğunuz para transferleri, bir sonraki iş gününde ve saat 10.30'dan sonra hesaba geçer. Tekstilbank EFT gönderme saatlerine dikkat ederek işlem yapmazsanız mağdur olma durumunuz ortaya çıkabilir. EFT işlemleri çok nadirde olsa kuyruk denilen sisteme takılabilir, Tekstilbank EFT işlem süresi uzayabilir. Transfer işlemlerinizi bu hususu da göz önünde bulundurarak yapmalısınız.

TEKSTİLBANK EFT DURUM SORGULAMA

Tekstilbank EFT sorgu, işlemlerinizi doğru yapmanıza rağmen paranın ilgili hesaba geçmemiş olması durumlarında yapılır. Tekstilbank EFT sorgulama için 444 00 50 numaralı müşteri hizmetlerini ararsanız işlemleriniz hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Müşteri hizmetlerinden Tekstilbank EFT sorgulaması yapamadıysanız en yakın banka şubesine müracaatta bulununuz. Eğer şubelerde de EFT işlemlerinizde herhangi bir sorun görünmüyorsa, diğer bankanın müşteri hizmetleri ile görüşerek EFT sorgu işlemi yaptırabilirsiniz.