TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

ICBC Bank IBAN Sorgulama - Öğrenme

Tekstilbank IBAN Sorgulama

Tekstilbank Hesabı IBAN numarasını Tekstilbank İnternet Sitesi üzerinden kolayca temin edinebilirsiniz.

 

Tekstilbank IBAN No Hesaplama için 
http://www.tekstilbank.com.tr/portal/bireysel/iban-hesaplama.html?id=id_2_1  
bağlantısı üzerinden Tekstilbank IBAN Hesaplama Sayfasına ulaşabilir. Hesaplama işlemi için aşağıdaki üç bilgiye gerek var:
  • Tekstilbank ŞubeBilgisi
  • Tekstilbank Müşteri No
  • Tekstilbank Ek No

Tekstilbank Şube Bilgisi ; Hesabın ait olduğu Şubeyi seçmelisiniz. Şube ismini bildiğiniz takdirde Şube Numarasını bilmenize gerek yok çünkü Banka Şube numarasıyla birlikte bu veriyi sağlıyor.

Tekstilbank Müşteri No ; 8 Haneden oluşmaktadır. Tekstilbank Hesap numarası aynı zamanda Tekstilbank Müşteri Numarası da olmaktadır.

Tekstilbank Ek No ; Tekstilbank Hesabı Ek No girilmelidir.
Tekstilbank IBAN Hesaplama Sayfasına bu bilgiler girildiğinde Tekstilbank Hesabınıza ait IBAN numarası hesaplanacaktır.

Tekstilbank IBAN Numarası Kaç Hanelidir? Tüm bankaların IBAN numarası 26 hanelidir.

Tekstilbank IBAN Numarası ile Neler Yapabilirsiniz? IBAN Numarası Neden Gerekli?

Para transferi yanı sıra, EFT ve Havale işlemleri yapabilirsiniz. IBAN Numarasını bildiğinizde bu işlemleri daha kısa sürede yapabilirsiniz.
IBAN Hesaplama işlemini sadece kendi hesabınız için değil, para transferi gerçekleştireceğiniz başka bir hesap için de kullanabilirsiniz. Bunun için de yukarıda yazan 3 bilgiye ihtiyacınız olacak. Para göndereceğiniz hesabın IBAN numarasını biliyor olmanız, işleminizi çok daha kısa sürede yapmanızı sağlar.

IBAN Doğrulama Nedir?

Tekstilbank IBAN No Kime Ait Olduğunu Nasıl Öğrenilir? IBAN Numarası Hangi Bankaya Ait Bilgisine Nasıl Ulaşılabilir? IBAN Hesaplama Araçlarıyla hesapladığınız IBAN Numaranızı ya da işlem yapacağınız karşı tarafın IBAN Numarasını şu adresle doğrulayabilirsiniz: Türkiye Bankalar Birliği IBAN Kodu Doğrulama Sayfası Bu sayfa ile girdiğiniz IBAN Numarasının kime ait olduğunu ve hangi bankaya ait olduğunu kontrol edebilirsiniz. IBAN Geçerlilik Hesabını da böylece yapmış olursunuz.

Yurtdışı IBAN Numaralarının doğruluğunu yine bu sayfadan kontrol edebilirsiniz. Yurtdışı IBAN numarasının kime ve hangi bankaya ait olduğunu böylelikle öğrenebilirsiniz.