ICBC Bank

444 00 50
Swift Kodu:
TEKBTRIS
EFT Kodu:
0109

Bu sayfada bankanın kredilerini görüp hesaplama yapabilir, ICBC Bank kredi kartlarını görebilir, bankanın mevduatlarını hesaplayabilir ve mevduat faiz oranlarını görebilirsiniz. Ayrıca sayfada ICBC Bank şubelerini görebilirsiniz.

ICBC Bank Krediler

ICBC Bank kredi ürünlerine en kolay şekilde ulaşabilmeniz için bankaya ait olan kredi ürünleri için oluşturulan sayfalarda ICBC Bank kredilerinin faiz oranlarına ve diğer detaylarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

ICBC Bank Kredi Hesaplama

Aşağıdaki kredi hesaplama aracından ICBC Bank kredilerini hesaplayabilir ve kredi başvurusu yapabilirsiniz. Hesaplama kutusunun altından bankanın ihtiyaç, konut ve taşıt kredilerini görebilirsiniz.

ICBC Bank Kredi Kartları

Aşağıda ICBC Bank kredi kartlarını görebilirsiniz. Seçtiğiniz kartın sayfasında kredi kartının alışveriş, nakit avans ve gecikme faiz oranlarını, nakit avans komisyonu ücretini öğrenebilirsiniz.

ICBC Bank Vadeli Hesaplama ve Oranlar

ICBC Bank vadeli mevduat ürünlerini hesaplayabilir ve diğer bankalarla karşılaştırabilirsiniz.

Yukarıdaki hesaplama kutusu ile ICBC Bank mevduatlarını hesaplayabilirsiniz. Mevduat tutarı ve vade süresini seçtikten sonra çıkan sayfada vadeli ve e-vadeli mevduat hesaplama sonucunu göreceksiniz. Aşağıda linklere tıklayıp ICBC Bank vadeli ve e-vadeli mevduat faiz oranlarını görebilirsiniz.

ICBC Bank Şubeler

ICBC Bank şubelerini bulmak için aşağıdaki "İl Seçiniz" kutusundan şubeyi aradığınız ili ardından "İlçe Seçiniz" ile seçtiğiniz ilçedeki şubeleri görebilirsiniz. Şube sayfasında ICBC Bank şubelerinin telefon, fax, adres, harita konumu ve şube kodu bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Yurtiçi Şube Sayısı:
39
Yurtdışı Şube Sayısı:
0
Çalışma Saatleri:
09:00-12:30 öğle arası 13:30-17:00