TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

ING Bank EFT Saatleri

ING Bank 2016 EFT Saatleri, ING Bank hesabınızdan farklı bir banka hesabına yapacağınız para transferinin aynı gün ve saatler içerisinde sonuçlanması açısından önem taşımaktadır. Zira EFT saatleri dışında yapacağınız bir EFT işlemi sonucunda para transferiniz ancak bir sonraki gün mesai saatleri içerisinde karşı taraf alıcı hesabına geçecektir. Zor durumda kalmamak için EFT işleminizi EFT saatleri içerisinde yapmanızı öneriyoruz.
 

ING Bank 2016 EFT Saatleri

ING Bank 2016 EFT Başlangıç Saati 08:30
ING Bank 2016 EFT Bitiş Saati 17:15
ING Bank hesabınız üzerinden bu saat aralıklarında yapacağınız bir EFT işlemi sonucunda transfer ettiğiniz para karşı taraf alıcı hesabına 5 – 10 dakika içerisinde geçecektir. Unutmayınız ki banka yoğunluğuna göre bu süre 30 dakikaya kadar da çıkabilmektedir. EFT işleminizi EFT saat aralığı dışında ( örneğin 18:00 ) yaptığınız takdirde ise para karşı taraf alıcı hesabına ancak bir sonraki gün mesai saatini takiben geçecektir. Cuma günleri EFT saat aralığı dışında gerçekleştireceğiniz bir EFT işlemi sonucunda ise işleminiz ancak iki gün sonra yani diğer haftanın ilk mesai gününde karşı taraf hesabında görünecektir.

ING Bank EFT Sorgulama

Gerçekleştirmiş olduğunuz EFT eğer gün içerisinde karşı taraf alıcı bankanın hesabına geçmediği durumda  yapmanız gereken öncelikli işlem EFT işlemlerini kontrol etmenizdir. Eğer gönderici ve alıcı hesap bilgilerinde bir hata sözkonusu değilse sefer bankanız ile iletişime geçmelisiniz. Eğer sorun ING Bank ile ilgili değilse ikinci adım olarak gönderim yaptğınız hesabın ait olduğu banka şubesi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.