100 TL Banana Republıc Bonus! Kampanyası

Başlangıç
10/06/2020
Bitiş
10/07/2020
Kampanya süresi sona ermiştir!

10 Haziran 2020 tarihi ile 10 Temmuz 2020 tarihleri arasında BonusFlaş ile kampanyaya katılım sağlayarak siz de Banana Republic’de tek seferde yapacağınız 750 TL üzeri alışverişlerde 100 TL Banana Republic Bonus kazanma fırsatını yakalayın. Sınırlı süre geçerli olan bu kampanyadan faydalanmak için acele edin. Kampanya detaylarına yazının devamından kolayca erişim sağlayabilirsiniz.
DİĞER BİLGİLER

  • 100 TL Banana Republic Bonus kampanyası sadece BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak Banana Republic’ de 10 Haziran – 10 Temmuz 2020 tarihleri arasında tek seferde yapılan 750 TL ve üzeri  tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 100 TL Banana Republic  Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 100 TL Banana Republic Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 100 TL Banana Republic Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 100 TL Banana Republic  Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, American Express Business Card, Aleternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal kartlar kampanya haricindedir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanarak en fazla 100 TL Banana Republic  Bonus kazanabilir.
  • Kazanılan Banana Republic  Bonus’lar  16 Temmuz 2020 tarihine kadar sadece Banana’da kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus’lar  17 Temmuz 2020 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 100 TL Banana Republic  Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 100 TL Banana Republic Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir
 

Bankaların kredi kartları
Özelliğine ve türüne göre kredi kartları