30 TL Morhipo Bonus Kampanyası

Başlangıç
22/06/2020
Bitiş
30/06/2020
Kampanya süresi sona ermiştir!

NASIL KAZANIRIM?
Tek seferde Morhipo.com internet sitesi üzerinden online olarak yapacağınız 300TL ve üzerindeki alışverişlerinizin ödemesini GarantiPay kartınız ile gerçekleştirerek siz de anında 30 TL Morhipo bonus kazanma fırsatı yakalayabilir ve indirimli alışverişin tadını çıkartabilirsiniz. Kampanya 22 Haziran 2020 tarihi ile 30 Haziran 2020 tarihleri arasında geçerli olup başka kampanyalar ile birleşim yapılmamaktadır.
DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya 22-30 Haziran tarihleri arasında geçerlidir.  Kampanyaya SMS veya BonusFlaş’la katılarak, morhipo.com’da tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim 300TL üzeri alışverişlerde GarantiPay’e özel 30TL Morhipo bonus yüklenecektir.
 • Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için Hemen Katıl butonu tıklanmalı veya SMS ile katılmak için MORHIPO yazarak 3340’a SMS gönderilmesi gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.
 • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar. GarantiPay özelliği morhipo mobil uygulamasında www.morhipo.com’da kullanılmaktadır.
 • Alışverişiniz sepetinizi www.morhipo.com veya mobil uygulamasından oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’da kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 30TL bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç dahildir.
 • Garanti Paracard Shop&fly kartları, Miles&Smiles Garanti kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, Paracard Sanal kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dahilinde kazanılan Morhipo bonus, 14-24 Temmuz 2020 tarihleri arasında, sadece morhipo.com web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan Morhipo bonus kullanılmadığı takdirde 24 Temmuz 2020 tarihinden sonra geri alınacaktır.
 • Morhipo.com’daki ürün ve sepet indirimleri ile birleştirilebilir, Bonus kazanımı için karttan çekilen tutarın 300 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapıda ödeme seçeneğinde geçerli değildir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
 • morhipo.com ve Garanti BBVA kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
KATILMAK İÇİN
Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için Hemen Katıl butonu tıklanmalı veya SMS ile katılmak için MORHIPO yazarak 3340’a SMS gönderilmesi gerekmektedir.
KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ
22-30 Haziran 2020
BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ
14-24 Temmuz 2020
 

Bankaların kredi kartları
Özelliğine ve türüne göre kredi kartları