Axess ile Hepsiburada’da Seçili Apple Ürünlerindeki İndirimden Faydalanabilirsiniz! Kampanyası

Başlangıç
29/04/2020
Bitiş
24/05/2020
Kampanya süresi sona ermiştir!

Axess kartınıza geçerli seçili Apple ürünlerinden yapacağınız alışveriş esnasında 700 TL indirim fırsatını kaçırma!
Axess’e özel 29 Nisan 2020 tarihinde saat 00:00’dan başlayarak, 24 Mayıs 2020 saat 23:59’a kadar yapacağınız hepsiburada’dan (www.hepsiburada.com/apple-store )alacağınız seçili Apple ürünlerinde tek seferde yaptığınız alışveriş esnasında 700 TL indirim hakkı kazanabilirsiniz. Vade farkı olmadan 6 ay taksit fırsatı da var!!
Kampanya Koşulları

 • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan ve alışverişi tamamlamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Kampanya kapsamında detayları aşağıda belirtilmiş olan indirim tutarlarına ;www.hepsiburada.com/apple-store linkinde yer alan ve yine detayları aşağıda yer alan seçili ürünlerden yapılacak ilk alışverişte ve sadece bir kez hak kazanılabilir.
 • Kampanya satıcısı Hepsiburada olan ürünlerde geçerlidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalardan kampanyaya Axess Mobil ile kayıt olması halinde bir kez ilk satın alacağı ürün için belirlenmiş indirim tutarını kazanabilecektir. Birden fazla ürün satın alınması halinde ilk satın alınan ürünün indirim tutarı ekstreye indirim olarak yansıtılacak diğer ürünler için ayrıca bir indirim yansıtılmayacaktır.
 • Kampanyaya dahil www.hepsiburada.com/apple-store linkinde yer alan aşağıdaki seçili ürünlerde:
  - iPad Pro modellerinde 500 TL indirim
  - iPad 7.jenerasyon modelinde 250 TL indirim
  - Apple Watch Series 3 modelinde 150 TL indirim
  - Apple Watch Series 5 modelinde 300 TL indirim
  - MacBook Air modellerinde 700 TL indirim bulunmaktadır.
 • Kampanya stoklarla sınırlı olup; Stok adetleri ürün bazında aşağıdaki gibidir:
  - iPad Pro modellerinde 100 adet
  - iPad 7.jenerasyon modelinde 100 adet
  - Apple Watch Series 3 modelinde 200 adet
  - Apple Watch Series 5 modelinde 200 adet
  - MacBook Air modellerinde 50 adet sınırlı stoklar için kampanya geçerlidir.
 • Hak edilen indirim tutarı harcamanın yapıldığı kartın 16 Haziran 2020’den sonraki ilk hesap özetine yansıyacaktır.
 • Satın alma işlemi sırasında alışveriş tutarı birden fazla karta bölünmeden, kampanyaya dahil Akbank kartlarından bir tanesi ile tek seferde gerçekleştirilmesi halinde kampanyadan yararlanılabilir.
 • Bireysel Axess, Free ve Wings kredi kartları ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
 • Neo ve Akbank kart, Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Axess Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kurumsal satışlar indirim kampanyasına dahil değildir .
 • Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi ya da tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine / ekstresine borç kaydedilir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 

Bankaların kredi kartları
Özelliğine ve türüne göre kredi kartları