TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

AXESS İLE OYUNCAK ALIŞVERİŞİNİZE + TAKSİT FIRSATLARI

Axess İle Oyuncak Alışverişinize + Taksit Fırsatları

Kampanya sona ermiştir. Başlangıç 01/05/2015 - Bitiş 31/08/2015

 • Oyuncak sektörlerinde kampanyaya katılan Axess üye işyerlerimizde 01 Mayıs - 31 Ağustos 2015 tarihleri arasında 50 TL ve üzerinde 2 taksitli işlemlere +2 taksit, 3 taksitli işlemlere +3 taksit, 4 taksitli işlemlere +4 taksit kampanyası gerçekleştirilecektir.
   
 • Kampanya, 50 TL ve üzeri vade farksız 2-4 arası taksitli alışverişlerde geçerlidir. Artı taksit ilavesiyle taksit sayısı 9 taksit ile sınırlıdır.
   
 • Bu kampanyadan Axess, Wings, Free, Exi 26 ve Bank’o Card Axess sahipleri yararlanabilir.
   
 • Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
   
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kuyumla ilgili harcamalarda bu süre dört ayı geçemez. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
   
 • Akbank T.A.Ş Kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYA KATEGORİLERİ

Aşağıda tüm kampanya kategorileri listelenmiştir. Giyim, elektronik, turizm, beyaz eşya ve mobilya kategorilerindeki kampanyaları aşağıdaki linklere tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Kategori sayfasından o kategorideki kampanyaları görebilir, kampanya detaylarını inceleyebilirsiniz.