Beymen Business'ta 9'a Varan Taksit Kampanyası

Başlangıç
01/01/2020
Bitiş
31/12/2020
Kampanya süresi sona ermiştir!

CardFinans kartınız ile alışverişinizde Beymen Business mağazalarında yapacağınız 1 Ocak – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında hediye kartı/çeki hariç tüm alışveriş harcamalarınızda 9'a varan taksit fırsatı başladı. Siz de taksitli alışveriş imkanından yararlanmak için Aralık ayı sonuna kadar Beymen Business mağazalarını ziyaret edebilir alışveriş keyfinizi ertelemeden tadını çıkartabilirsiniz. Kampanya süresince minimum 2 maximum 9 taksit uygulanmaktadır.
Kampanya Detayları

  • Kampanya kapsamında, müşterinin talebi üzerine üye işyeri 2 ve 9 arası taksitleri uygulayabilecektir.
  • ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
  • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
  • Beymen Business’ın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Beymen Business mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Kampanya kapsamında Beymen Business’tan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Beymen Business’ın 0232 328 33 43 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

Bankaların kredi kartları
Özelliğine ve türüne göre kredi kartları