TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

İKLİMSA'DA AXESS'E ÖZEL 9 TAKSİT

İklimsa'da Axess'e Özel 9 Taksit

Kampanya sona ermiştir. Başlangıç 01/08/2015 - Bitiş 31/08/2015

 • 31 Ağustos'a kadar geçerli.
   
 • MHI ve Sigma markalı ürünlerde geçerlidir.
   
 • Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Axess Kobi, Free, Neo ve Bank o'card Axess yapılacak 5tek ödeme ve vade farksız taksitli işlemlerde geçerli.
   
 • Akbank T.A.Ş Kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
   
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kuyumla ilgili harcamalarda bu süre dört ayı geçemez. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

KAMPANYA KATEGORİLERİ

Aşağıda tüm kampanya kategorileri listelenmiştir. Giyim, elektronik, turizm, beyaz eşya ve mobilya kategorilerindeki kampanyaları aşağıdaki linklere tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Kategori sayfasından o kategorideki kampanyaları görebilir, kampanya detaylarını inceleyebilirsiniz.