İş Kültür QR İle Ödemelerinizde 20 Puan Hediye! Kampanyası

Başlangıç
01/05/2020
Bitiş
31/05/2020
Kampanya süresi sona ermiştir!

1 Mayıs – 30 Mayıs tarihlerinde iskultur.com.tr adresinde gerçekleştireceğiniz tek seferde 100 TL ve üzeri QR ödemeleriniz için 20 Puan Hediye! Harcadıkça kazandıran QR ödemelerinizde aynı zamanda kargo fırsatlarından da faydalanma şansı yakalayacaksınız. 20 TL MaxiPuan kazanma fırsatı yakalarken iskultur.com.tr adresinde QR İle yapacağınız tüm alışverişlerde kargo bedava!
 
Bu kampanya 1-31 Mayıs tarihleri arasında www.iskultur.com.tr adresinden yalnızca Maximum Mobil uygulaması üzerinden QR kod ile tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri ilk ödemelerde geçerlidir. Kitabı sipariş edebilmek için Maximum Mobil uygulamasında Ödemeler menüsünde “QR ile Ödeme” seçeneğine girip Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları’nı seçin, cep telefonunuzun açılacak olan kamerasına kitabın yanındaki QR kodu okutun, teslimat bilgilerini ve ödeme yapacağınız kartınızı seçerek alışverişinizi tamamlayın. Kampanya kapsamında kargo ücreti yansıtılmayacaktır. Telefonunuzda Maximum Mobil yüklü değilse App Store veya Google Play’den indirebilir veya telefonunuzun tarayıcısına maximum.com.tr/indir  yazarak yükleyebilirsiniz. Maximum Mobil uygulaması iOS ve Android işletim sistemi olan cihazlarda kullanılabilmektedir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Maximum Genç Kart ve Bankamatik Kartları.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli ve Maximum Genç Aidatsız Kredi Kartı, Maximum Business Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Bir müşteri kampanyadan bir kere faydalanabilir. Kazanılan MaxiPuanlar 4 Haziran 2020 tarihinde yüklenecek ve 30 Haziran 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Temmuz 2020 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Ek Koşullar: İş Bankası ve İş Kültür kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya diğer çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.
 

Bankaların kredi kartları
Özelliğine ve türüne göre kredi kartları