İŞBİR Yatak’ta 12 Taksitle Şimdi Al, 2 Ay Sonra Ödemeye Başla! Kampanyası

Başlangıç
06/05/2020
Bitiş
30/06/2020
Kampanya süresi sona ermiştir!

Sektör: Mobilya / Marka: İşbir Yatak
NASIL KAZANIRIM?
 
İşbir yatak mağazalarından yapacağınız alışverişlerde kampanya dahilinde 4 ile 14 arası taksitli İşlemlerde +4 taksit ya da  2 ay erteleme seçeneği seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır. Dilediğiniz seçeneği ödeme sırasında belirterek siz de bu kampanyadan kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.  06 Mayıs 2020 ile 30 Haziran 2020 tarihleri arasında geçerli olmak üzere sunulan bu kampanyadan yararlanmak için sizleri de işbir yatak mağazalarına bekleriz. Kampanya katılım detayları ve tüm koşullar yazının devamında ayrıntılı olarak yer almaktadır.
 
DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya, anlaşmalı Bonus program ortağı İşbir Yatak’ta geçerlidir.
 • Bonus’la 12 taksitle şimdi al, 2 ay sonra ödemeye başla! uygulaması altında “2 ay erteleme” seçeneğini kullanmak isteyen kart kullanıcıları için POS üzerinde seçmeli taksit adımından 12 taksit tuşlayarak devamında “+4 taksit veya 2 ay (60gün) erteleme” adımından “60 Gün (2 ay erteleme)” seçeneğini seçerek işlemi tamamlamanız gerekiyor. - Uygulamadan yararlanmak isteyen her kart kullanıcısı için bu seçeneğin kullanılması müşteri şikayeti oluşmaması için önem arz etmektedir.
 • Erteleme istemeyen kart kullanıcıları için POS üzerinde 8 taksit seçeneği ile “+4 taksit” uygulaması seçilerek 12 taksit yapılabilecektir.
 • “+4 taksit veya 2 ay erteleme kampanyası” 4-14 taksitli işlemlerde geçerli olacaktır. 15 taksitte +3 taksit veya 2 ay erteleme; 16 taksitte +2 taksit veya 2 ay erteleme uygulaması geçerli olur.
 • Kampanyada “+taksit” uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; beyaz eşya ve mobilya ürün grupları için 18 taksit (16 taksit + 2 ay erteleme veya 14+4 taksit), elektronik ürün grupları için 6 taksit (4 taksit + 2 ay erteleme veya 4+2 taksit); 3500 TL ve altında kalan TV ürün grupları için 12 taksit (10 taksit + 2 ay erteleme veya 8+4 taksit); tablet ürün grupları için 6 taksit (4 taksit + 2 ay erteleme veya 4+2 taksit) olarak uygulanmalıdır. Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır.
 • BDDK’nın sektör bazındaki taksit kısıtına uyulmaması durumunda oluşacak ceza üye işyerine rücu edilecektir.
 • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, TEB Bonus, ING Bonus, Denizbank Bonus, Şekerbank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ABank Bonus, ICBC Bonus, Fibabanka Bonus ve Fibabanka Bonus Business kredi kartları dahildir.
 • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, ING Bonus Business, Şekerbank Bonus Business, kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp ISBIRYATAK yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,415 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
KATILMAK İÇİN
Hemen yararlanılabilir.
 
KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ
06 Mayıs 2020 – 30 Haziran 2020

Bankaların kredi kartları
Özelliğine ve türüne göre kredi kartları