Maksimum İle E Ticaret Harcamalarınıza 100 Puan Hediye! Kampanyası

Başlangıç
01/05/2020
Bitiş
15/05/2020
Kampanya süresi sona ermiştir!

1 – 15 Mayıs 2020 tarihleri arasında Maksimum anlaşmalı olan e-ticaret sitelerinden tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzerindeki harcamalarınıza 100 TL MaxiPuan hediye!
Kampanya fırsatlarından faydalanmak için hemen Maxsimum Mobil uygulamasında Kampanyalar bölümüne giriş yapın. İlgili kampanyanın “KATIL” butonuna basarak hemen kazanmaya başlayın. Kampanya tarihleri boyunca alışveriş öncesi veya sonrasında katılım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Kampanya İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları için geçerlidir.

Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. 
 
Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles) kullanılarak yapılan alışverişler
 
Kampanyaya dâhil işyeri listesi için tıklayınız.
 
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Bankamatik Kartları, Maximum Genç Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. 
 
Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 2 Haziran 2020 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Temmuz 2020’dir. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda Maxipuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.

Ek Koşullar: Kampanya seçili firmaların Maximum anlaşmalı e-ticaret sitelerinden tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Kampanyaya dâhil firmaların fiziki mağazalarından yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya dâhil alışverişlerin online ödeme ile yapılması gerekmekte olup kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
 

Bankaların kredi kartları
Özelliğine ve türüne göre kredi kartları