TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

MAXİMUM EVMANYA KAMPANYASI

Maximum Evmanya Kampanyası

Kampanya sona ermiştir. Başlangıç 16/08/2015 - Bitiş 31/08/2015

1. Kampanyamız süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin "EVMANYA"yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402'ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanyamız sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.

2. Kampanyamız kart bazında değil müşteri numarası bazındadır ve bir defa faydalanılabilir. Bir müşterimiz kampanyamız kapsamında tek seferde yapacağı en yüksek tutarlı alışverişi üzerinden olacak şekilde azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.

3. İlave MaxiPuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 15 gün içinde müşterilerimizin kampanyamızda kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.

4. Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 22 Eylül 2015 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 23 Eylül 2015 tarihinde geri alınacaktır.   

5. Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir. 

6. Kampanyamıza MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. 

7. Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır. 

8. Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir.  Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için "EVMANYA" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757'ye SMS göndermesi gerekmektedir.

9. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

10. Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 

11. İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

12.16 Ağustos-31 Ağustos 2015 tarihleri arasında evmanya.com`dan  tek seferde gerçekleştireceğiniz peşin veya taksitli 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL, 1000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL MaxiPuan ! Üstelik kargo ücreti hariç 500 TL ve üzeri 2,3,4 ve 5 taksitli alışverişlerde ise kargo ücretinde %50 indirim !

KAMPANYA KATEGORİLERİ

Aşağıda tüm kampanya kategorileri listelenmiştir. Giyim, elektronik, turizm, beyaz eşya ve mobilya kategorilerindeki kampanyaları aşağıdaki linklere tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Kategori sayfasından o kategorideki kampanyaları görebilir, kampanya detaylarını inceleyebilirsiniz.