Maximum Okula Dönüş Kampanyası Kampanyası

Başlangıç
20/08/2015
Bitiş
20/09/2015
Kampanya süresi sona ermiştir!

1. Kampanyamız süresince kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerin "OKUL" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, Banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402'ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da talep edilen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.

2. SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarası Banka sisteminde harcama yapacağınız kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.

3. Gerçekleştirilen alışverişlerin kampanyamız kapsamında değerlendirilebilmesi için mutlaka Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

4. Kampanyamız kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır. Bir müşteri kampanyamızdan bir defa faydalanabilir ve azami 30 TL MaxiPuan kazanabilir.

5. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyamıza dahil iken, aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyamıza dahil sayılacaktır.

6. İlave MaxiPuanlar kampanyamızın sona ermesini takip eden 15 gün içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları son karta yüklenecektir.

7. İlave MaxiPuanların son kullanma tarihi 18 Ekim 2015 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 19 Ekim 2015 tarihinde geri alınacaktır.

8. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.

9. Kampanyamıza MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir.

10. Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar  Maximiles ile kullanılmalıdır.

11. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar, MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. 

12. Bankamatik Kartı’yla yapılan alışverişler de kampanyamıza dahildir ve Bankamatik Kartı için SMS gönderilmesine gerek bulunmamaktadır.

13. Kampanyamızdan MaxiPuan kazanabilmek için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartıyla ya da kredi kartıyla yapılması gerekmektedir.

14. Ziraat Maximum Kartlar kampanyamıza dahildir.  Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyamıza katılabilmeleri için "OKUL” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757'ye SMS göndermesi gerekmektedir.

15. Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.

16. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

17. Alışveriş sonrası iptal veya iade edilen işlemler kampanya harcama hesaplamasına dahil edilmeyecektir.

18. Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.

19. 20 Ağustos - 20 Eylül 2015 tarihleri arasında giyim, ayakkabı, kitap, kırtasiye ve oyuncak sektörlerinde faaliyet gösteren Maximum üye işyerlerinden tek seferde gerçekleştireceğiniz peşin veya taksitli 100 TL ve üzeri üçüncü alışverişinize 30 TL MaxiPuan hediye! Üstelik 2-6 taksitli alışverişlerinize ilave 3 taksit fırsatıyla.

Bankaların kredi kartları
Özelliğine ve türüne göre kredi kartları