METRO MARKETLER’DE 150 TL METRO BONUS! Kampanyası

Başlangıç
14/05/2020
Bitiş
10/06/2020
Kampanya süresi sona ermiştir!

NASIL KAZANIRIM?
 
Garanti müşterileri için kazanmak çok kolay. Kampanyaya SMS ya da BonusFlaş uygulaması üzerinden katılım sağladıktan sonra Bonus üyesi Metro Marketlerde tek seferde 500 TL ve üzeri harcamalarda 50 TL Metro Bonus, 2.500 TL ve üzeri harcamalarda 150 TL Metro Bonus kazanma şansını kaçırmayın. Haziran ayına kadar geçerli olacak bu kampanyanın katılım şartları ve kampanya koşullarına yazınım devamında erişim sağlayabilirsiniz.
 
DİĞER BİLGİLER
 

 • 14 Mayıs – 10 Haziran 2020 tarihleri arasında Bonus üyesi Metro Marketler’de Bonus posundan tek seferde 500 TL ve üzeri harcamalara 50 TL Metro Bonus, 2.500 TL ve üzeri harcamalara 150 TL Metro Bonus verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş uygulamasından “Hemen Katıl” butonu tıklanmalı veya “METRO” yazarak 3340’a SMS gönderilmelidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanıp tüm kampanya şartlarını yerine getirmesi halinde maksimum 150 TL Metro Bonus kazanabilir.
 • SMS veya BonusFlaş kanalı ile kampanyaya katılması durumunda en fazla bir kanaldan en fazla 150 TL Metro Bonus kazanabilir.
 • Sms veya BonusFlaş uygulaması ile kampanyaya katılmadan yapılan harcamalar kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
 • Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir.
 • Kampanyaya ödül puan kullanımları, tütün/içki ürünü alışverişleri ve kontör alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
 • İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılan Bonus sahiplerinin kendi kart bilgileri ile uygulamaya giriş yapmaları, SMS ile kampanyaya katılan kart sahiplerinin Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından SMS göndermesi gerekmektedir.
 • Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
 • Kampanya dahilinde kazanılan bonus’lar 15 – 25 Haziran 2020 tarihleri arasında sadece METRO Marketlerde kullanılabilir, kullanılmayan bonuslar geri alınır.
 • Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar kampanyaya dahil olacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları kampanyaya dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Business, Easy, Bonus Business American Express, Bonus Genç dahildir.
 • - Kampanyaya diğer ticari kart kullanımları, Miles & Smiles Garanti kredi kartları, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartları, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları,   American Express Card, Money Bonus, Kontör ve sanal kartlar, Paracard dahil değildir.
 • Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapılması gerekmektedir.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
 • Bonus Genç, Bonus Flexi ve Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları, kart bilgileri ile giriş yapmaları ve uygulama üzerinden ilk alışverişten önce “Hemen Katıl” butonunu tıklamaları gerekmektedir veya EVET yazıp bir boşluk bırakıp METRO yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Bu kartlar için katılım ücreti 4,99 TL ‘dir.
 • Kampanyaya katılım için; ilk harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri METRO yazıp 3340’a, TEB Bonus sahipleri 4626’ya, Deniz Bonus ve Deniz Bonus Business sahipleri 3280’e, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442'ye, ICBC Turkey Bonus ve ICBC Turkey Bonus Business sahipleri 05327524404’e  SMS göndermelidir.
 • Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Garanti BBVA ve Metro kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 
KATILMAK İÇİN
 
İlk harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri METRO yazıp 3340’a, kartlarının son 6 hanesi ile birlikte SMS göndermelidir.
 
FLEXI İLE KATILMAK İÇİN
 
Bonus Genç, Bonus Flexi ve Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları, kart bilgileri ile giriş yapmaları ve uygulama üzerinden ilk alışverişten önce “Hemen Katıl” butonunu tıklamaları gerekmektedir veya EVET yazıp bir boşluk bırakıp METRO yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Bu kartlar için katılım ücreti 4,99 TL ‘dir.
 
KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ
14 Mayıs – 10 Haziran 2020
 
BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ
15 – 25 Haziran 2020

Bankaların kredi kartları
Özelliğine ve türüne göre kredi kartları