TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

MUDO COLLECTİON'DA BONUS'A 9 TAKSİT

Mudo Collection'da Bonus'a 9 Taksit

Kampanya sona ermiştir. Başlangıç 15/05/2015 - Bitiş 31/10/2015

 • 9'a varan taksit kampanyası dahilinde 15 Mayıs – 31 Ekim 2015 Mudo mağaza satış görevlisi tek seferde 100 TL üzeri olan alışverişlerde POS üzerinden 4 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +5 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır. 100 TL altı işlemlerde 2 taksit tuşlanacak ve devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +5 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.
   
 • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti POS'larında yapılması gereklidir.
   
 • Mudo mağazalarından kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 9 taksittir.
   
 • 9'a varan kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Bonus, Garanti Ticari Kartlar, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus, Fibabank Bonus, Tekstilbank Bonus Business, Teb Bonus Business, Şeker Bonus Business, Burgan Bonus Business, Abank Bonus Business, Fibabank Bonus Business dahildir.
   
 • 9'a varan taksit kampanyasına Bonus Flexi, Bonus Genç, Denizbank Bonus Business, ING Bonus Business dahil değildir.
   
 • 9'a varan taksit kampanyasına ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
   
 • Flexi kartlar 9'a varan taksit kampanyasından yararlanabilmek için harcama işleminden önce "EVET MUDO" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
   
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

KAMPANYA KATEGORİLERİ

Aşağıda tüm kampanya kategorileri listelenmiştir. Giyim, elektronik, turizm, beyaz eşya ve mobilya kategorilerindeki kampanyaları aşağıdaki linklere tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Kategori sayfasından o kategorideki kampanyaları görebilir, kampanya detaylarını inceleyebilirsiniz.