Ramazan Ayı Boyunca Tüm Market Alışverişlerinde 75 MaxiPuan Katkısı Kampanyası

Başlangıç
03/05/2020
Bitiş
07/05/2020
Kampanya süresi sona ermiştir!

Maximum kartlılar Ramazan ayında da harcadıkça kazanmaya devam ediyor. 23 Nisan – 26 Mayıs 2020 tarihlerinde Maximum anlaşmalı marketlerden Maxi kartınız ile yapacağınız market alışverişlerinde 75 MaxiPuan kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Tek seferde veya  farklı günlerde 125 TL ve üzeri gerçekleştireceğiniz 3. Peşin market alışverişinde 30 TL, daha sonraki tüm peşin 125 TL ve üzeri alışverişlerde 15 puan hediye!
 

Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. 
Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş'te Üniversiteli, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartları ve Maxipara Kart kullanılarak yapılan alışverişler.
 
Market sektöründe yer alan mağazaların sanal mağaza ve/veya mobil uygulamalarından yapılan market alışverişleri kampanyaya dahildir.
 
 
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, farklı ürün kategorilerinde satış yapan  e-ticaret firmalarından yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 
Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 2 Haziran 2020 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Temmuz 2020’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir.
 
Ek Koşullar: İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Bankaların kredi kartları
Özelliğine ve türüne göre kredi kartları