W Collection'da 6'ya Varan Taksit! Kampanyası

Başlangıç
01/01/2020
Bitiş
30/06/2020
Kampanya süresi sona ermiştir!

Finansbank’ın avantajlı dünyasında fırsatlar bitmiyor. W Collection'da 6'ya varan taksit seçenekleri ile alışveriş keyfi daha da güzelleşiyor. CardFinans kartınız ile W Collection ve Online Shop üzerinden yapacağınız alışverilerde Haziran ayı sonuna kadar 6'ya varan taksit fırsatı sizleri bekliyor. Siz de evinizden çıkmadan taksitli alışverişin keyfini çıkarmak için online shop üzerinden ürün satın alabilir ve kampanyadan anında faydalanabilirsiniz.
Kampanya Detayları

  • Kampanya kapsamında, CardFinans ile W Collection ve Online Shop'da 1 Ocak - 30 Haziran 2020 tarihleri arasında QNB Finansbank POS'larından yapılacak alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri, kozmetik ve hediye kartı/çeki hariç 2 ve 6 arası taksitleri uygulayabilecektir.
  • ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
  • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
  • W Collection'ın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi W Collection Mağazaları’ndan alınabilir. QNB Finansbank'ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Kampanya kapsamında W Collection'dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler W Collection’ın 0212 483 33 33 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

Bankaların kredi kartları
Özelliğine ve türüne göre kredi kartları