TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

WORLDCARD SETUR KAMPANYASI

Worldcard Setur Kampanyası

Kampanya sona ermiştir. Başlangıç 15/07/2015 - Bitiş 30/09/2015

  • World'e özel Setur'da tek seferde yapılacak 3.500 TL ve üzeri yurt dışı ve gemi turu rezervasyonlarına 150 TL Worldpuan. Üstelik 9 taksit!
     
  • 15 Temmuz – 30 Eylül 2015 tarihleri arasında Worldcard ile www.setur.com.tr'den ve Setur acentelerinden tek seferde yapılan 3.500 TL ve üzeri yurt dışı tur ve yurt dışı gemi turu rezervasyonlarına 150 TL değerinde Worldpuan hediye edilecektir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Her müşteri kampanyadan kampanya süresince bir kez faydalanabilecek olup peşin ve taksitli alışverişlerinden en yüksek tutarlı olanı üzerinden Worldpuan kazanacaktır. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler, iade işlemleri, debit kartlar ve World Business kartlar dahil değildir. Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka, Anadolubank, TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir. Kampanyada kazanılan puanlar 16 Ekim 2015 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 27 Ekim 2015'tir. Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SEYAHAT yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454'e göndermesi gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SEYAHAT yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 6635'e göndermesi gerekmektedir. TEB Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SEYAHAT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, T yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454'e göndermesi gerekmektedir. Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SEYAHAT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454'e göndermesi gerekmektedir. Anadolubank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SEYAHAT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AN yazıp kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454'e göndermesi gerekmektedir. Kampanya katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea için 0,60 TL, Turkcell ve Vodafone için 0,65 TL olarak ücretlendirilir. Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635'e SMS göndermelidir.
     
  • Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

KAMPANYA KATEGORİLERİ

Aşağıda tüm kampanya kategorileri listelenmiştir. Giyim, elektronik, turizm, beyaz eşya ve mobilya kategorilerindeki kampanyaları aşağıdaki linklere tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Kategori sayfasından o kategorideki kampanyaları görebilir, kampanya detaylarını inceleyebilirsiniz.