Yapı Sektöründeki Alışverişlerinizde +3 Taksit! Kampanyası

Başlangıç
01/05/2020
Bitiş
31/05/2020
Kampanya süresi sona ermiştir!

Finansbank CardFinans kullananlar taksitli avantajlardan yararlanmaya devam ediyor. CardFinans kartınız ile 31 Mayıs 2020 tarihine kadar yapı sektöründe kampanyaya dahil üye işyerlerinden her 300 TL ve üzeri harcamanızda 2 ve 9  taksitli alışverişlerinizin yanı sıra artı 3 taksit fırsatı da Finansbank'dan hediye. Siz de avantajlardan yararlanmak için kampanya detaylarını inceleyerek katılım sağlayabilirsiniz.
 

  • Kampanya kapsamında, CardFinans bireysel kredi kartları ve Artı Kampanya’ya dahil CardFinans Fix ile 31 Mayıs'a kadar QNB Finansbank POS’larından yapılacak 300 TL- 30.000 TL 2 - 9 arası taksitli alışverişlerinizde üye işyerinin uyguladığı taksit adeti üzerine, kart hamilinin isteği doğrultusunda artı 3 taksit uygulanacaktır.
  • Ticari kartlar, Banka kartları, Artı Kampanya'ya dahil olmayan CardFinans Fix ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.
  • CardFinans Fix “Artı Kampanya” ücreti vergi dahil aylık 10 TL'dir ve her ay CardFinans Fix'den tahsil edilir. Artı Kampanya'ya dahil olmak ve bilgi için 0 850 222 0 900 aranabilir. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir.
  • Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
  • Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ilgili üye işyerlerinin şikayet hattına iletilebilir.

Bankaların kredi kartları
Özelliğine ve türüne göre kredi kartları