TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

İnternette kredi araştırması yapan kullanıcılar için bankaların kredi ürünlerini bir arada görebilecekleri krediler sayfamızdan bir çok bilgi edinebilirsiniz. Kredi çeşitlerini kategoriler halinde inceleyebilir, kredi karşılaştırması yapabilir ve online başvuruya açık olan kredilere de sitemizden başvurabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve ev kredisi yaygın olarak kullanılmakta olan kredi türleridir. Bu kredilerin yanı sıra bankalar belli dönemlere özel yaz kredisi ve bayram kredisi gibi kredi kampanyaları da yapmaktadır. Krediler bölümünden, bankaların sunduğu en güncel kredi kampanyalarına ulaşabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan kredi türünü belirleyerek, kredi sorgulaması yaptırmanız yeterlidir.

Banka kredileri karşılaştırma ve kredi hesaplama araçları sayesinde tüm bankaların kredi kampanyalarını görüntüleyebilir ve size en uygun konut kredisi, araç kredisi yada tüketici kredisi hangisi bulabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz miktara göre kredi hesaplamasında değişiklik yapabilir, en uygun

banka kredisi hangisi inceleyebilirsiniz. Kredi alma konusunda bir karara vardığınızda ise ihtiyaç kredisi, araba kredisi ve ev kredileri için sitemiz aracılığıyla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Online kredi başvuru hizmetimiz sayesinde, yapacağınız kredi başvuruları etkin ve hızlı bir şekilde bankanıza iletilecektir.

Krediler bölümünde verilen hizmetler kredi karşılaştırma, kredi hesaplama ve kredi seçenekleri ile sınırlı değildir. Bu bölümden seçeceğiniz kredi türüne yönelik detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz. İhtiyaç kredisi dosya masrafı ne kadar, ev kredisi başvuru için gerekli belgeler nelerdir ve kefilsiz kredi veren bankalar hangileridir gibi banka kredileri sorularına yanıt bulabilirsiniz. Banka kredileri hakkında minimum ve maksimum yararlanabileceğiniz kredi tutarlarını, vade sayılarını ve diğer detayları incelemek isterseniz, ihtiyacınız olan banka kredisine tıklamanız yeterli olacaktır.

İhtiyaç Kredileri

İhtiyaç kredisi tatil, eğitim, eşya, evlilik gibi gereksinimler için bireysel kredi kapsamında verilen banka kredileridir.

Taşıt / Araç Kredileri

Bankalar tarafından sıfır ve ikinci el otomobillerin alımı için belirli oranda sağlanabilen banka kredisi türüne taşıt / araç kredisi denilmektedir.

Ev / Konut Kredileri / Mortgage

Ev almak isteyenlerin veya evlerini yenilemek için kredi çekmek isteyenlerin tercih ettiği konut kredisi, bankalar tarafından uzun vadelere yayılabilen kredi çeşididir. Mortgage ise ev kredileri ile benzer özellikler göstermekte fakat farklı bir kredi türü olarak bulunmaktadır.

BANKAYA GÖRE KREDİLER