TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

İHTİYAÇ KREDİLERİ

Bankaların ihtiyaç kredilerini tek bir platformda inceleme imkanını sahipsiniz. Seçeceğiniz ihtiyaç kredisi türünün sayfasından faiz oranlarını anında karşılaştırabilirsiniz. En uygun faiz oranı hangi bankada karar veremediyseniz çekmek istediğiniz kredi miktarına göre ihtiyaç kredisi hesaplaması yapabilir, bankalar.org aracılığı ile ihtiyaç kredisi başvurunda bulunabilirsiniz.

İHTİYAÇ KREDLERİNİ HESAPLAYIN

BANKALARIN İHTİYAÇ KREDİLERİ

SEÇTİĞİMİZ İHTİYAÇ KREDİLERİ

BANKA KREDİ ADI 12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay
akbank Logosu
İhtiyaç Kredisi
%1.49 %1.49 %1.49 %1.49
isbankasi Logosu
İhtiyaç Kredisi
%2.20 %2.20 %2.20 %2.20
garanti Logosu
İhtiyaç kredisi
%1.75 %1.73 %1.71 %1.68

BANKALAR.ORG İHTİYAÇ KREDİLERİ

İhtiyaç kredisi, bireylerin düşük tutarlı ve kısa vadeli nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla oluşturulmuş bir kredi ürünüdür. İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunan tüketiciler, bankaların şartlarına uygun bulundukları taktirde bu kredi ürününü kullanabilirler. Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesi ile banka şubesine gitmeden ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilmektedir. Bunun için tek yapmanız gereken bankalar.org'un ziyaretçilerine sunduğu bu sayfadan, çekmek istediğiniz kredi ürününü

belirleyerek BAŞVUR butonuna tıklamak olacaktır. İhtiyaç kredilerine başvuru yapmak için karşılaştırmalı faiz tablosunda yer alan butonu kullanabildiğiniz gibi hesaplama aracı yardımıyla da başvuruda bulunabilirsiniz. Çekmek istediğiniz kredi miktarını ve geri ödeme vade sayısını ilgili yerlere yazarak ihtiyaç kredisi hesapla ve başvur diyebilirsiniz. Böylelikle ihtiyacınız olan kredi miktarı için bankaların sunduğu ürünleri inceleyebilir, anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. İhtiyaç kredileri, gerçek kişilerin kullanımına izin verilen bir kredi türü olduğu için yalnızca gerçek kişilerin başvuruları kabul edilmektedir.

İhtiyaç kredisi şartları ise ana temel olarak bankalar ile çalışma düzeninize ve gelir durumunuza bağlıdır. Bu etkenler haricinde her bankanın ihtiyaç kredisi başvuru şartları, ilgili kredi ürününe tıkladığınızda görüntülenecektir. Aktarılacağınız yeni sayfadan ihtiyaç kredisi için kefil istenip istenmediğini, ilgili kredi ürününün sigorta ve diğer masraflarını görebilir, hangi şartlarda ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınıza bakabilirsiniz. Üstelik bu sayfadan ihtiyaç kredisi başvurusu için gerekli belgeleri de görebilirsiniz. bankalar.org, en uygun faizli kredi ürününü bulabilmeniz için ihtiyaç kredisi faiz oranlarını daima güncel tutmaktadır. Ancak bankaların faiz oranlarını anlık olarak değiştirebileceği hususu göz önünde bulundurularak, en güncel faiz oranları ilgili bankanın şubesinden teyit edilmelidir.