Tatil Kredisi

Sitemiz aracılığıyla tüm bankaların tatil kredilerini, vade ve faiz oranlarını tek tablo halinde görebilirsiniz. En keyifli tatiller için gerekli olan tatil kredisi seçeneklerini karşılaştırarak hangi krediyi çekeceğinize kolaylıkla karar verebilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz vade sayısına ve tutara göre tatil kredisi hesaplaması da yapabilirsiniz.
Hesaplayın!

Tatil Kredisi Oranları

Tatil Kredisi faiz oranları aşağıda listelenmiştir. Daha detaylı bilgi almak istediğiniz kredinin ismine tıklayarak, kredi masrafı, başvuru koşulları gibi bir çok bilgilye erişebilirsiniz. Tabloda yer alan banka logolarına tıklayarak ilgili bankanın profil sayfasına ulaşabilir ve bankanın tüm kredilerini, kredi kartlarını mevduatlarını ve banka şube bilgilerini görebilirsiniz.

12 Ay
24 Ay
36 Ay
48 Ay
60 Ay
%1.15
%1.15
%1.15
%1.15
%1.15

Tatil kredisi, sosyal ve psikolojik bir ihtiyaç olan tatil masraflarının karşılanması için bankalar tarafından tüketiciye kullandırılmakta olan bireysel kredi türlerinden biridir. Bankaların özellikle yaz dönemi için sunduğu tatil kredileri kampanya kredisi olarak verilmektedir. Bu nedenle tatil kredilerinde kısa vadelerde avantajlı faiz oranları sunulmaktadır. Üstelik çoğu bankanın tatil kredileri kampanyaları kapsamında taksit erteleme imkanı da mevcuttur.

Tatil kredileri diğer ihtiyaç kredilerinde de olduğu gibi en fazla 36 ay vade ile kullandırılmaktadır. Tatil kredilerinin sigortaları kampanya kredisi olduğu için standart olarak tutulmuştur. Genellikle bankalar tatil kredileri için ferdi kaza sigortası yapılması zorunludur. Fakat bankaların kampanya kapsamına göre farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle tatil kredisi başvurusunda bulunmadan önce zorunlu sigortaları öğrenmenizi tavsiye ederiz. Dosya masrafı olarak alınan tutar ise bankaların kredi ürünlerine göre değişmektedir.

Tatil kredileri faiz oranları çoğu bankada uygundur. Fakat yine de tatil kredisi başvurusunda bulunmadan önce bankaların faiz oranlarını, karşılaştırmalı faiz tablosundan incelemenizi öneririz. Özellikle kısa vadeli olarak tatil kredisi hesaplaması yaptırırsanız, en uygun faiz oranlı bankayı bulabilirsiniz. Tatil kredilerinin masraf yapılarıyla ilgili öğrenmek istediklerinizi DETAY bölümüne tıklayarak görebilir, bütçenizi zorlamadan tatil kredisi alabilirsiniz.

Diğer Krediler