TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

BANKALARIN KONUT KREDİSİ

BANKALAR.ORG KONUT KREDİSİ

Konut kredileri, bankalar tarafından orta ve uzun vadede ev sahibi olmak amacıyla konut kredisi başvurusunda bulunan sunulan kredi hizmetidir. Baştan toplu olarak kullandırılan konut kredilerinde, her bankanın kendi uygulamalarına göre düzenlediği faiz hesaplaması ile geri ödeme tablosu oluşturulur. Banka finansman uygulamalarına göre farklılık göstermekte olan konut kredisi faiz oranlarını yukarıda yer alan karşılaştırmalı faiz tablosundan inceleyebilir, tüm kredi ürünlerinin geri ödeme planlarını görebilirsiniz.

Konut kredisi kapsamında bireylerin kullanabilecekleri tutar, ekspertizin belirlediği konut değerinin yüzde 75'i kadardır. Siz de konut kredisi çekmek istiyorum diyorsanız, belirlediğiniz tutarı, konutunuzun değerini ve ödemek istediğiniz vade sayısını bu sayfada yer alan konut kredisi hesaplama aracına girerek, size özel bankaların sunduğu konut kredilerini inceleyebilirsiniz. Bütçenize uygun konut kredilerini karşılaştırarak, en hesaplı konut kredisini bulabilirsiniz.

Mortgage kredisi veren bankalar ise krediye konu olan konut üzerinde ipotek yapmak suretiyle ev kredisi kullandırmaktadır. bankalar.org'un bu sayfasında tüm bankaların ev kredilerini bir arada görebildiğiniz gibi mortgage finansmanı olan bankaları da burada bulabilirsiniz. Konut kredisi başvurusu, mortgage başvurusu ve ev kredileri başvurusu yapabilmek için de şube şube dolaşmanıza gerek kalmadı. bankalar.org aracılığı ile sadece bir dakikanızı ayırarak ister konut kredisi başvurusunda, isterseniz de mortgage kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.