TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

Kuveyt Türk EFT Saatleri

Katılım bankacılığı alanında yatırım faaliyetleri gösteren Kuveyt Türk, müşterilerine EFT uygulamalarında büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Banka, para transferi yapmak isteyen bireylerin işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilmeleri için Kuveyt Türk EFT saatini uzun bir zaman dilimi içerisine yaymıştır.

 

EFT İŞLEM SAATLERİ KUVEYT TÜRK

Kuveyt Türk Katılım Bankası müşterileri, başka bir bankanın hesabına veya isme para transferi yapabilme imkanına sahiptir. Peki Kuveyt Türk EFT açılış saati nedir? Kuveyt Türk EFT işlem süresi ne kadar sürer? Saat kaça kadar EFT yapılabilir?

Kuveyt Türk EFT işlem saatleri 09.00-17.20 aralığındadır. Bu zaman diliminde bankanın şubelerini yada internet şubesini kullanarak Kuveyt Türk EFT işlemlerini hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kuveyt Türk EFT işlem süresi genellikle 5 yada 10 dakikadır. Fakat transferi gerçekleştirdiğiniz gün ve saate bağlı olarak işlemlerinizin gerçekleşme süresi 30 dakikayı bulabilir.

KUVEYT TÜRK EFT SORGU NASIL YAPILIR?

Kuveyt Türk EFT saatleri içerisinde yaptığınız işlemler aynı gün içerisinde hesaba geçmesi gerekmektedir. Aksi bir durum ile karşılaşmanız halinde öncelikle yapılan EFT işlemlerinin bilgilerini incelemelisiniz. Eğer herhangi bir sorun görünmüyorsa o halde 444 0 123 veya 0850 251 0 123 numaralarından birini arayarak Kuveyt Türk EFT sorgulaması yaptırabilirsiniz. Çağrı merkezi ile yapacağınız görüşmede Kuveyt Türk EFT sorgulama yaptırabildiğiniz gibi yeni EFT talimatları da verebilirsiniz.

EFT Sorgulama Kuveyt Türk için çağrı merkezi ile irtibata geçtiğiniz ancak sorununuz devam mı ediyor? Böyle bir durumda karşı bankanın şubelerinden birine gitmeniz yada müşteri temsilcilerini aramanız gerekmektedir.