TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

Odeabank EFT Saatleri

Odeabank hesabınızdan farklı bir bankanın hesabına yapılacak olan tüm para transferlerinin EFT Saatleri içerisinde gerçekleştirilmesine dikkat edilmelidir. Odeabank EFT Saatleri içerisinde yapacağınız para transfer işlemleri transferi gerçekleştirdiğiniz saat içerisinde gönderilecek karşı, alıcı banka hesabına geçmektedir.
 

Odeabank EFT Saatleri dışında yapacağınız EFT işlemi sonucunda ise para transferiniz ancak bir sonraki gün mesai saatleri içerisinde alıcı hesabına aktarılacaktır. Cuma günleri EFT saati dışında yapacağınız bir EFT işlemi sonucunda ise aktarımını yaptığınız para ancak bir sonraki haftanın ilk iş günü içerisinde alıcı hesabına ulaşacaktır.

Odeabank EFT Saatleri Kaça Kadardır ?

Odeabank 2015 EFT Saatleri başlangıç ve bitiş saati olarakOdeabank 2015 EFT Başlama Saati 08:30 ve Odeabank 2015 EFT Bitiş Saati 17:00 şeklinde belirlenmiştir. Bu saatler içerisinde gerçekleştirdiğiniz EFT İşleminiz sonucunda para transferiniz 5 ile 10 dakika içerisinde gerçekleşecektir. Fakat banka işlem yoğunluğuna bağlı olarak bu sürenin 30 dakikaya kadar da çıkabilmektedir.

Odeabank EFT Yaptım Karşı Hesaba Geçmedi ?

Odeabank EFT Sorgulama; Odeabank hesabınızdan gerçekleştireceğiniz EFT işleminiz sonucunda transfer ettiğiniz para alıcı hesabına aktarılmamış ise EFT işleminizi sorgulamanız ve sorgulatmanız gerekmektedir. EFT işleminizin banka yoğunluğuna bağlı olarak 30 dakikaya kadar uzayabileceğini belirtmiştik. Bu yüzden 30 dakika kadar beklemenizi ancak sonrasında hala para transferi gerçekleşmemiş ise sorgulama işlemine geçmenizi öneriyoruz.  Sorgulama aşamasında ilk adım olarak kendi hesap bilgilerinizi ve karşı taraf hesap bilgilerinizin doğruluğunu kontrol etmelisiniz. Hesap bilgilerinde maddi bir hata söz konusu değil ise önce kendi banka şubenizle, eğer sorun alıcı banka şubesinde ise alıcı banka şubesi ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.