Odeabank

4448444
Swift Kodu:
ODEATRIS
EFT Kodu:
0146

Bu sayfada bankanın kredilerini görüp hesaplama yapabilir, Odeabank kredi kartlarını görebilir, bankanın mevduatlarını hesaplayabilir ve mevduat faiz oranlarını görebilirsiniz. Ayrıca sayfada Odeabank şubelerini görebilirsiniz.

Odeabank Krediler

Odeabank kredi ürünlerine en kolay şekilde ulaşabilmeniz için bankaya ait olan kredi ürünleri için oluşturulan sayfalarda Odeabank kredilerinin faiz oranlarına ve diğer detaylarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Odeabank Kredi Hesaplama

Aşağıdaki kredi hesaplama aracından Odeabank kredilerini hesaplayabilir ve kredi başvurusu yapabilirsiniz. Hesaplama kutusunun altından bankanın ihtiyaç, konut ve taşıt kredilerini görebilirsiniz.

Odeabank Kredi Kartları

Aşağıda Odeabank kredi kartlarını görebilirsiniz. Seçtiğiniz kartın sayfasında kredi kartının alışveriş, nakit avans ve gecikme faiz oranlarını, nakit avans komisyonu ücretini öğrenebilirsiniz.

Odeabank Vadeli Hesaplama ve Oranlar

Odeabank vadeli mevduat ürünlerini hesaplayabilir ve diğer bankalarla karşılaştırabilirsiniz.

Yukarıdaki hesaplama kutusu ile Odeabank mevduatlarını hesaplayabilirsiniz. Mevduat tutarı ve vade süresini seçtikten sonra çıkan sayfada vadeli ve e-vadeli mevduat hesaplama sonucunu göreceksiniz. Aşağıda linklere tıklayıp Odeabank vadeli ve e-vadeli mevduat faiz oranlarını görebilirsiniz.

Odeabank Şubeler

Odeabank şubelerini bulmak için aşağıdaki "İl Seçiniz" kutusundan şubeyi aradığınız ili ardından "İlçe Seçiniz" ile seçtiğiniz ilçedeki şubeleri görebilirsiniz. Şube sayfasında Odeabank şubelerinin telefon, fax, adres, harita konumu ve şube kodu bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Yurtiçi Şube Sayısı:
51
Yurtdışı Şube Sayısı:
0
Çalışma Saatleri:
12:00-17:00 (salgın nedeniyle)