Odeabank Bireysel İhtiyaç Kredisi

Odebank'ın standart ihtiyaç kredisi. İpotek göstermeksizin her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bireysel ihtiyaç kredisi. Kredinin geri ödeme planını oluşturmak, kredi aylık taksit tutarlarını görmek ve kredinin masraflarını grafik üzerinde incelemek için aşağıda yer alan "Odeabank Bireysel İhtiyaç Kredisi Hesaplama" aracına çekmek istediğiniz kredi tutarını ve geri ödeyeceğiniz vade bilgilerini giriniz. Diğer bankaların ihtiyaç kredileri için buraya tıklayın.

Odeabank Bireysel İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Kredi Tutarı
tutar
Kredi Vadesi
tutar
Faiz Oranı
Faiz Tutarı
Aylık Ödeme
Diğer Masraf
Toplam Ödeme

Odeabank Bireysel İhtiyaç Kredisi Detayları

Minimum Vade
1 Ay
Maksimum Vade
36 Ay
Minumum Kredi Tutarı
2.000TL
Maksimum Kredi Tutarı
100.000 TL
Teminat
Kefişl Sayısı
Masraflar
  • Kredi Tahsis Ücreti: %0.5 (kredi tutarının binde beşi)
Sigorta
  • Hayat Sigortası: Kişinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına göre değişmektedir. (kredi hesaplamasına dahil edilmemiştir.)
Gerekli Belgeler
  • Nüfus Cüzdanı, Ehliyet ya da Pasaport
  • Son 3 aya ait bir adet doğalgaz, elektrik, telefon ya da su faturası
  • Gelir Belgesi Serbest Meslek Sahipleri ya da Ticaret Erbabı: Son yıla ait Vergi Levhası, bilanço ve gelir tablosu/ işletme hesap özeti
  • Ticaret Sicil Gazetesi/ Oda kayıt belgesi Şirket Ortağı Olan Kişiler: Son yıla ait Vergi Levhası, onaylı bilanço ve gelir tabloları/ işletme hesap özeti, Ticaret Sicil Gazetesi/ Oda Kayıt Belgesi.
  • Ücretli Çalışanlar: Maaş bordrosu veya maaş yazısı ve şirket imza sirküleri Emekliler: Emekli maaşı hesap cüzdanı veya emekli maaşının yatırıldığı banka hesabı bilgisini içeren yazı
  • Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Gelire konu tapu belgesi ve ilgili kira kontratı Menkul Geliri Elde Edenler: Faiz gelirini gösteren hesap cüzdanı.
Diğer Detaylar
Banka’nın yapacağı müşteri skorlaması sonrasında belirlenecek faiz oranı kredi kullandırım öncesi müşteri onayına sunulur.
Kredi Tutar Aralığı Kredi Tutar Aralığı
2.000 - 50.000 TL
1 - 12 AY %3.99
13 - 24 AY %4.99
50.001 - 100.000 TL
1 - 12 AY %3.99
12 - 24 AY %4.99

Odeabank Diğer Krediler

12 Ay
24 Ay
36 Ay
48 Ay
60 Ay
%3.99
%4.99
%4.99
-
-