TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

Şekerbank EFT Saatleri

Şekerbank, sizlere daha hizmet verebilmek adına EFT işlem saatlerini yeniledi. Bu değişim sayesinde günlük para transferlerinizi yaparken daha uzun bir zaman dilimine sahip olacaksınız. Peki Şekerbank EFT saatleri kaçta başlıyor ve kaçta bitiyor?45

ŞEKERBANK EFT SAATLERİ 2016

Şekerbank online EFT saatleri, hafta sonları hariç 09.00-17.15'dir. Kendi bankanız ile farklı bir kurumun hesabı arasında para alışverişi yapmak için Şekerbank EFT saati içerisinde olmanız önemlidir. Bu saat aralığı dışında yapılan EFT işlemleri ertesi güne kalmaktadır.

ŞEKERBANK EFT İŞLEM SÜRESİ NE KADARDIR?

İlgili bankanın şubesinden veya internet bankasından yapacağınız EFT işlemleri çok kısa sürede tamamlanabilmektedir. Ancak işlemin yapıldığı gün ve saate bağlı olarak Şekerbank EFT işlem süresi uzayabilir. Genel olarak 5 dakikada tamamlanan Şekerbank EFT işlemleri, yoğunluk olduğu günlerde yarım saat kadar sürebilir.

ŞEKERBANK EFT SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Şekerbank EFT başlangıç saati ile EFT bitiş saati arasında gönderdiğiniz paralar anında işleme alınıyor. Hemen ardından banka tarafından onay süreci başlıyor. Şekerbank EFT gönderme saatlerinde işlemleriniz kontrol edilerek onay veriliyor. Hesabınızda ilgili işlemin yapılmadığını fark ederseniz Şekerbank EFT sorgulaması yaptırmanız gerekmektedir.

444 7878 müşteri hizmetleri numarasını arayarak ilgili sorunu temsilcilere anlatabilir, Şekerbank EFT sorgulaması yaptırabilirsiniz. İsterseniz banka şubelerinden de Şekerbank EFT sorgu hizmeti alabilirsiniz. Sorun sizin bankanız ile alakadar değilse karşı tarafın bankasını bilgilendirmeniz gerekmektedir.