TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

Şekerbank İBAN Sorgulama Öğrenme

Şeker Bank IBAN Sorgulama Görseli

Şekerbank IBAN hesaplama uygulaması, yalnızca Şekerbank'ta bulunan hesaplara ait IBAN numaralarını göstermektedir. Bu nedenle Şekerbank IBAN hesaplama işlemi yaparken, bilgilerinizin doğruluğundan emin olmalısınız.

ŞEKERBANK IBAN OLUŞTURMA

Şekerbank IBAN alma işlemleriniz için http://www.sekerbank.com.tr/yatirimaraclari/ibandogrulama.jsp adresini kullanabilirsiniz. Şekerbank IBAN sorgu ekranında istenilen bilgiler girildikten sonra IBAN ile havale yada IBAN ile EFT yapma imkanına sahip olursunuz.

Şekerbank IBAN'ı hesap numarasına çevirmek için de yukarıda yer alan linki kullanabilirsiniz. Hesap numarasının gerektiği işlemler için bu size kolaylık olacaktır. Çünkü alacağınız IBAN numarasının son 16 hanesi banka hesap numaranızı içermektedir. Bu şekilde hesap numarası IBAN'ın son kaç hanesinden oluşur sorusuna da cevap vermiş olalım.

ŞEKERBANK IBAN DOĞRULAMA

IBAN hangi bankaya ait? IBAN numarası kime ait? gibi sorularınızın yanıtlarını bu bölümde bulabilirsiniz. Çünkü Şekerbank IBAN hesaplama aracını kullanarak kendi hesabınızın numarasını öğrenebildiğiniz gibi, Türkiye Bankalar Birliği'nin ilgili sayfasından da karşı tarafından IBAN numarasını öğrenebilirsiniz.

IBAN no'sunun kime ait olduğunu yada IBAN'ın hangi bankaya ait olduğunu öğrenmek için http://www.tbb.org.tr/ibanprog/ibanhesaplama_pencere_yenilayout2.asp IBAN kodu doğrulama sayfasına tıklamanız yeterlidir. Kullanacağınız bu alanda IBAN geçerlilik hesabını da yapmış olursunuz. Ayrıca IBAN kodu doğrulama sayfasından yurtdışı IBAN numaralarının doğruluğunu kontrol edebilir, yurtdışı IBAN numarası kime ve hangi bankaya ait bulabilirsiniz.