Şekerbank

444 78 78 - 0850 222 78 78
Swift Kodu:
SEKETR2A
EFT Kodu:
0059

Bu sayfada bankanın kredilerini görüp hesaplama yapabilir, Şekerbank kredi kartlarını görebilir, bankanın mevduatlarını hesaplayabilir ve mevduat faiz oranlarını görebilirsiniz. Ayrıca sayfada Şekerbank şubelerini görebilirsiniz.

Şekerbank Krediler

Şekerbank kredi ürünlerine en kolay şekilde ulaşabilmeniz için bankaya ait olan kredi ürünleri için oluşturulan sayfalarda Şekerbank kredilerinin faiz oranlarına ve diğer detaylarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Şekerbank Kredi Hesaplama

Aşağıdaki kredi hesaplama aracından Şekerbank kredilerini hesaplayabilir ve kredi başvurusu yapabilirsiniz. Hesaplama kutusunun altından bankanın ihtiyaç, konut ve taşıt kredilerini görebilirsiniz.

Şekerbank Kredi Kartları

Aşağıda Şekerbank kredi kartlarını görebilirsiniz. Seçtiğiniz kartın sayfasında kredi kartının alışveriş, nakit avans ve gecikme faiz oranlarını, nakit avans komisyonu ücretini öğrenebilirsiniz.

Şekerbank Vadeli Hesaplama ve Oranlar

Şekerbank vadeli mevduat ürünlerini hesaplayabilir ve diğer bankalarla karşılaştırabilirsiniz.

Yukarıdaki hesaplama kutusu ile Şekerbank mevduatlarını hesaplayabilirsiniz. Mevduat tutarı ve vade süresini seçtikten sonra çıkan sayfada vadeli ve e-vadeli mevduat hesaplama sonucunu göreceksiniz. Aşağıda linklere tıklayıp Şekerbank vadeli ve e-vadeli mevduat faiz oranlarını görebilirsiniz.

Şekerbank Şubeler

Şekerbank şubelerini bulmak için aşağıdaki "İl Seçiniz" kutusundan şubeyi aradığınız ili ardından "İlçe Seçiniz" ile seçtiğiniz ilçedeki şubeleri görebilirsiniz. Şube sayfasında Şekerbank şubelerinin telefon, fax, adres, harita konumu ve şube kodu bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Yurtiçi Şube Sayısı:
310
Yurtdışı Şube Sayısı:
6