TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

Türkiye Finans EFT Saatleri

Günümüzde en çok kullanılan para gönderme yollarından biri Elektronik Fon Transferidir. Genellikle EFT adıyla kullanılan para transfer kanalı işlemlerinizin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi sağlamaktadır. Ancak bu kanalı kullanabilmek için Türkiye Finans EFT saatlerini bilmeniz gerekmektedir.

 

TÜRKİYE FİNANS EFT İŞLEM SAATLERİ

Katılım bankacılığının önde gelen isimlerinden Türkiye Finans Katılım Bankası müşterilerinin EFT işlemlerini daha uzun saat diliminde yapabilmelerini sağlamaktadır. Türkiye Finans EFT açılış saatini resmi web sitesinde hafta içi her gün 09.00 olarak belirlemiştir. Bu saatten sonra mobil şube, internet bankacılığı yada müşteri hizmetleri kanallarından birini kullanarak Türkiye Finans EFT işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Türkiye Finans EFT süresi ise 5 ila 10 dakika arasında değişkenlik göstermektedir. Ancak EFT işlem süresinin banka operasyonlarındaki yoğunluğa bağlı olarak uzayabildiğini unutmayınız. Türkiye Finans EFT kapanış saati olan 17.15'e kadar yaptığınız para transferlerinin, hesaba geçmediğini gördüğünüz taktirde Türkiye Finans EFT sorgulaması yaptırmanız gerekmektedir.

TÜRKİYE FİNANS EFT SONUCU SORGULAMA

Türkiye Finans EFT saatleri arasında hesaba geçmeyen para transferleri için banka şubelerine giderek EFT sorgulaması yaptırılabilmektedir. Yakınlarınızda bankanızın herhangi bir şubesi bulunmuyorsa, müşteri hizmetlerini arayarak da Türkiye Finans EFT sorgulaması yaptırabilirsiniz. Ancak para transferlerinizin gerçekleşmemesi durumunda öncelikle kendi işlem bilgilerinizi kontrol etmenizi öneririz. İşlem bilgilerinde hata olmadığını düşünüyorsanız, 444 2 444 numarasından Türkiye Finans EFT sorgu yapabilirsiniz.