TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

Türkiye Finans IBAN Sorgulama - Öğrenme

Türkiye Finans IBAN Sorgulama Öğrenme Görseli

IBAN numarası, para transferlerinin kolay ve güvenilir bir şekilde yapılması için kodlanmış numaralardır. IBAN transferi gerçekleşen paranın ilgili şubeye ulaştırılmasında bireylere hızlılık kazandırır. İlgili banka şubesine ulaşmayan paralar içinse Türkiye Finans IBAN sorgulaması yaptırılabilir.

TÜRKİYE FİNANS IBAN NO DOĞRULAMA

İçerdiği kontrol basamakları ve kodları sayesinde, transferi gerçekleşmeyen paralar için Türkiye Finans IBAN no sorgulama yaptırmanız mümkündür. Hatalı işlem yapılmasının önüne geçmek adına oluşturulan Türkiye Finans IBAN no doğrulama uygulaması ile IBAN'ın geçerliliğini anında kontrol edebilirsiniz.

Türkiye Finans IBAN numarası öğrenmek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterlidir.

http://www.turkiyefinans.com.tr/tr-tr/hesaplama-araclari/Sayfalar/iban-Sorgulama.aspx

Açılan sayfada Türkiye Finans IBAN numara sorgulaması yaptırabilmeniz için hesap no ve ek no bilgileri istenilmektedir. Gerekli görülen hesap bilgilerinizi girdikten sonra Türkiye Finans IBAN numarasını öğrenebilir, para transferlerinizi bu numara ile gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye Finans IBAN sorgu ekranını şu şekildedir:

Türkiye Finans IBAN Sorgulama yapması

TÜRKİYE FİNANS IBAN NUMARASINDAN HESAP NO ÖĞRENME

Hesap numarası ile para gönderme işlemlerinizde IBAN'ı biliyor ancak hesap numarasını bilmiyorsanız Türkiye Finans IBAN no'yu hesap numarasına çevirme imkanınız olduğunu unutmayınız.

IBAN kontrol basamakları sayesinde numaranın geçerliliğini öğrenebildiğiniz gibi Türkiye Finans Bankası IBAN ile hesap numarası öğrenmek de mümkün. Çünkü IBAN'ın son 16 hanesi hesap numarasından oluşmaktadır. Bu nedenle para transferlerinizde Türkiye Finans IBAN'dan hesap no öğrenme ihtiyacı duyduğunuzda IBAN numarasının son 16 rakamına bakmanız yeterlidir. IBAN numarasında format aşağıdaki gibidir: