TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

Yapıkredi IBAN Sorgulama - Öğrenme

Yapı Kredi Bankası IBAN Sorgulama

Yapı Kredi Bankası Hesabına ait IBAN numarası Bankanın internet sitesi üzerinden kolaylıkla öğrenebiliyor.

Yapı Kredi Bankası IBAN No Hesaplama için http://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/hesaplama-araclari/iban-sorgulama.aspx  linkine tıklayarak Yapı Kredi Bankası IBAN Hesaplama Sayfasına ulaşabilirsiniz. Hesaplama işlemini gerçekleştirmek için sadece Yapı Kredi Hesap Numarası girmeniz yeterli.

 

Yapı Kredi Hesap Numarası Kaç Hanelidir?

8 hane. Yukarıda gireceğiniz Hesap Numarası da 8 haneli olacaktır.

Yapı Kredi IBAN No Öğrenmek için, Yapı Kredi İnternet adresi dışında 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığını ya da Yapı Kredi Şubelerinden doğrudan bilgi alabilirsiniz.
Önemli hatırlatma: Yapı Kredi IBAN numarası hizmeti e-posta yoluyla yapılmamaktadır.

IBAN Numarası ile Neler Yapabilirsiniz? IBAN Numarası Neden Gerekli?

Bankanızdaki Hesaplar Arası Para transferi yanı sıra, EFT ve Havale işlemleri yapabilirsiniz. IBAN Numarasını bildiğinizde bu işlemleri daha kısa sürede yapabilirsiniz.
IBAN Hesaplama işlemini sadece kendi hesabınız için değil, para transferi gerçekleştireceğiniz başka bir hesap için de kullanabilirsiniz. Bunun için de yukarıda yazan 3 bilgiye ihtiyacınız olacak. Para göndereceğiniz hesabın IBAN numarasını biliyor olmanız, işleminizi çok daha kısa sürede yapmanızı sağlar.

Yapı Kredi IBAN Doğrulama Nasıl Yapılır?

IBAN No Kime ait olduğunu nasıl öğrenebilirim? IBAN Numarası Hangi Bankaya Ait? IBAN Hesaplama Araçlarıyla hesapladığınız IBAN Numaranızı ya da işlem yapacağınız karşı tarafın IBAN Numarasını şu adresle doğrulayabilirsiniz: Türkiye Bankalar Birliği IBAN Kodu Doğrulama Sayfası Bu sayfa ile girdiğiniz IBAN Numarasının kime ait olduğunu ve hangi bankaya ait olduğunu kontrol edebilirsiniz. IBAN Geçerlilik Hesabını da böylece yapmış olursunuz.

Yurtdışı IBAN Numaralarının doğruluğunu yine bu sayfadan kontrol edebilirsiniz. Yurtdışı IBAN numarasının kime ve hangi bankaya ait olduğunu böylelikle öğrenebilirsiniz.