Yapı Kredi Satılık Araçlar, Yapı Kredi Bankası İcradan Satılık Arabalar

Yapı Kredi’den satılık araçlar, kredi çeken müşterilerinden bir kısmının kredilerini ödememesi sonucunda bankanın ipotekli araca el koyması ile satışa çıkarılan araçlardır. Bu yazımızda Yapı Kredi’den satılık ikinci el araçlar ile bilgiler vereceğiz.

Son yıllarda ipotekli olarak kullandırılan kredilere bağlı olarak ipotekli araçların bankalar tarafından haczedilmesi sonucunda bankalardan satılık araçlar, normal araç piyasasındaki araçlara nazaran daha uygun fiyatlı olarak alıcı buluyor.

Yapı Kredi’den Satılık Araçlar

Güncel olarak Yapı Kredi’den satılık araçları takip etmek için Yapı Kredi Satılık Gayrimenkuller bölümünde bulunan Gayrimenkul Tipi bölümünden Araç, Vasıta seçeneğini seçebilirsiniz. Bunun ardından ikinci el araba listesi karşınıza çıkacaktır. Bu bölümde araçlara ait her detay bulunur. Aracın dilediğiniz özelliğini buradan görebilir ve beğeninize uygun aracı seçerek teklif verme şansını yakalayabilirsiniz. Bu bölümden ekspertiz raporlarını, meydana gelen tüm hasarları inceleyebilirsiniz.

Yapı Kredi’den satılık ikinci el araçlar için ayrılan bu bölümde uzun bir süredir araç bulunmasa da dönemsel olarak araç eklenip eklenmediğini kontrol edebilirsiniz. Beğendiğiniz bir araç olması durumunda doğrudan teklif vermek için Hemen Teklif Ver bölümünü doldurmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda şehrinizde bulunan banka şubelerinden de konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

En yakın Yapı Kredi şubesini hemen Yapı Kredi Şubeleri sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.

Bankalardan Satılık Araçlar

Bankalardan satılık arabalar, bankaların ellerinde bulunan ve istedikleri anda istedikleri kanallar üzerinden; kendi internet siteleri ya da aracı kurum internet siteleri üzerinden satışa çıkarabilecekleri araçları ihtiva ederler. Yapı Kredi’den satılık taşıtlar dışında farklı bankalardan satılık taşınmazları incelemek için aşağıdaki banka bağlantılarını kullanabilirsiniz.