Ziraat Katılım

0 850 220 5000
Swift Kodu:
ZKBATRIS
EFT Kodu:
0209

Bu sayfada bankanın kredilerini görüp hesaplama yapabilir, Ziraat Katılım kredi kartlarını görebilir, bankanın mevduatlarını hesaplayabilir ve mevduat faiz oranlarını görebilirsiniz. Ayrıca sayfada Ziraat Katılım şubelerini görebilirsiniz.

Ziraat Katılım Krediler

Ziraat Katılım kredi ürünlerine en kolay şekilde ulaşabilmeniz için bankaya ait olan kredi ürünleri için oluşturulan sayfalarda Ziraat Katılım kredilerinin faiz oranlarına ve diğer detaylarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ziraat Katılım Kredi Hesaplama

Aşağıdaki kredi hesaplama aracından Ziraat Katılım kredilerini hesaplayabilir ve kredi başvurusu yapabilirsiniz. Hesaplama kutusunun altından bankanın ihtiyaç, konut ve taşıt kredilerini görebilirsiniz.

Ziraat Katılım Kredi Kartları

Aşağıda Ziraat Katılım kredi kartlarını görebilirsiniz. Seçtiğiniz kartın sayfasında kredi kartının alışveriş, nakit avans ve gecikme faiz oranlarını, nakit avans komisyonu ücretini öğrenebilirsiniz.

Ziraat Katılım Vadeli Hesaplama ve Oranlar

Ziraat Katılım vadeli mevduat ürünlerini hesaplayabilir ve diğer bankalarla karşılaştırabilirsiniz.

Yukarıdaki hesaplama kutusu ile Ziraat Katılım mevduatlarını hesaplayabilirsiniz. Mevduat tutarı ve vade süresini seçtikten sonra çıkan sayfada vadeli ve e-vadeli mevduat hesaplama sonucunu göreceksiniz. Aşağıda linklere tıklayıp Ziraat Katılım vadeli ve e-vadeli mevduat faiz oranlarını görebilirsiniz.

Ziraat Katılım Şubeler

Ziraat Katılım şubelerini bulmak için aşağıdaki "İl Seçiniz" kutusundan şubeyi aradığınız ili ardından "İlçe Seçiniz" ile seçtiğiniz ilçedeki şubeleri görebilirsiniz. Şube sayfasında Ziraat Katılım şubelerinin telefon, fax, adres, harita konumu ve şube kodu bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Yurtiçi Şube Sayısı:
0
Yurtdışı Şube Sayısı:
0
Çalışma Saatleri:
09:00-12:30 öğle arası 13:30-17:00