TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

Ziraat Bankası EFT Saatleri

Ziraat Bankası 2015 EFT Saatleri, Ziraat Bankası hesabınızdan farklı bir banka hesabına yapacağınız para transferinizin ( EFT ) karşı taraf hesabına zamanında geçmesi açısından önem taşımaktadır. Ziraat Bankası EFT Başlangıç Saati 08:30 ve Ziraat Bankası 2015 EFT Bitiş Saati 17:00 olarak belirlenmiştir. Ziraat Bankası EFT Saatleri içerisinde Ziraat Bankası  hesabınızdan gerçekleştireceğiniz EFT işleminiz sonucu paranız aynı gün ve saatlerde karşı taraf, alıcı hesabına aktarılacaktır. Ziraat Bankası EFT Bitiş Saati olan 17:00’dan sonra gerçekleştireceğiniz EFT ise bir sonraki gün mesai saatinin başlamasıyla birlikte karşı taraf hesabına geçecektir. Ziraat Bankası Hesabınızdan Cuma günü saat 17:00’den sonra yapacağınız EFT işlemi ise hafta sonu tatili nedeniyle diğer haftanın ilk mesai günü karşı taraf banka hesabına geçmiş olacaktır.

Ziraat Bankası EFT İşlemi Ne Kadar Sürüyor?

Ziraat Bankası EFT İşlemi 5 – 10 dakika içerisinde sonuçlanacaktır. Fakat Ziraat Bankası’nın işlem yoğunluğuna göre bu sürenin 30 dakikaya kadar da uzayabileceğini bilmeniz gerekmektedir.

Ziraat Bankası EFT Sorgulama

Ziraat Bankası’ndan EFT Yaptım Param Hesaba Geçmedi diyorsanız EFT işleminizi hangi kanalla ( İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık, Şube Bankacılığı ) gerçekleştirdi iseniz bu kanal üzerinden kendi hesap bilgilerinizi ve karşı taraf alıcı hesap bilgilerini kontrol etmelisiniz. Ziraat Bankası EFT Sorgulama İşlemi yapmadan önce bankanın EFT yaptığınız saatler içerisinde yoğun olabileceğini göz önünde bundurmanızı ve yaklaşık yarım saat kadar beklemenizi öneriyoruz. Bekleme süreniz sonunda hala para transferiniz gerçekleşmemiş ise hesabınızın bağlı bulunduğu banka şubenizle irtibata geçmelisiniz.